Bayanlar İçin

En farklı makyaj masası modelleri

En farklı makyaj masası modelleri

Eğer, makyajı her gün yapıyorsanız bu ciddi bir iştir. İyi düşünülmüş ve itinayla düzenlenmiş bir makyaj masası, sabah rutininizi daha keyifli ve kolay bir hale getirir. Makyaj masası modelleri klasik, modern ya da rustik olabilir. Aynı bir yemek masası ya da koltuk gibi tamamen dekorasyon stilinize göre belirlenmiş özel tasarım ürünler bulabilirsiniz. Makyaj masalarının işlevine göre farklı modelleri vardır. Önemli olan ihtiyacınıza göre karar vermektir. Mevcut alan yeterli mi? İlave depolama alanına ihtiyaç var mı? gibi sorular ihtiyacınızı belirlemede önemlidir.

makyaj masası modelleri

İşlevsel ve klasik detaylı makyaj masası modelleri

Bazı insanlar mobilya satın alırken, ilk olarak estetiğe bakar, bazıları ise işlevselliğe. Yerden tasarruf etmek için oldukça avantajlı olan fonksiyonel makyaj masası modelleri sayesinde küçük alanlar daha ferah ve kullanışlı olabilir. Klasik detayları olan ahşap masa ve aynada oluşan modeller de günümüzde sık tercih edilen modeller arasındadır. Bu modeller daha çok ince tabanlı modellerdir ve yüksekte olduğu için istenildiği takdirde sandalye ile birlikte de kullanılabilir.

Masayı tamamlayan makyaj aynası, dikkat çekici büyüklükte ve gösterişli bir çerçeveyle tamamlandığında dekorasyona da şıklık katar. Altın orana sahip olan modeller, görsel olarak etkileyici olduğu gibi aynı zamanda kullanışlıdır da. Bu modeller hem yatak başı işlevi hem de makyaj masası olarak kullanılır. Sadelik ve modernlikten vazgeçemeyenlerin tercih edeceği modeller arasında geometrik çizgilerden oluşan modeller vardır. Bu modellerin ayna boyu oldukça uzun olup bir kısmı masanın altında kalır. İstenildiği takdirde puf kenara çekilip boy aynası olarak da kullanılabilir. Bu modellerin makyaj masası duvara monte edilir ve aynaları incedir. Sağ taraflarında masa ile bitişik çekmeceli bir konsolu vardır. Puf, masanın altına girdiği için yerden kazanç saçlar.

Avangard makyaj masası modelleri

Avangard makyaj masası modelleri her zaman ilgi gören modeller arasındadır. Oldukça gösterişli olan bu modeller, klasik tarzda dekore edilen bir yatak odasıyla muhteşem bir kombin sağlar. Klasik tarzda üretilen oval hatlara sahip, çekmece ve ayakları gold renginde olan,  gene ayakları gold detaylı ve kadife kaplı puflu tasarımlar da son derece dikkat çekici modeller arasındadır. Bu modeller hem klasik hem de avangard tarz yatak odalarında rahatlıkla tercih edilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir