Bayanlar İçin

Hangi konserde ne giyinmeli? 

Hangi konserde ne giyinmeli? 

Evde, işte okulda veya yolda yürürken, en sık yaptığın aktivite müzik dinlemekse muhtemelen konserlere gitmeyi çok seviyorsun. Sonuçta sevdiğin sanatçıyı canlı dinlemek başka bir güzellik. Fakat küçük bir sorun var, konsere giderken nasıl giyineceksin? İtiraf etmek gerekir ki, eğer evden dışarı çıkacaksak, en uzun süreyi hazırlanmakla değil, ne giyineceğimize karar vermekle geçiriyoruz.  önerilerimizle sana vakit kazandıracağız

.Konser kıyafetleri

 

Bahar ve yaz konserlerinde ne giyinir?

  • Yaz akşamlarının vazgeçilmez konser kıyafetleri başında Jean şort üzerine crop top bir tişört gelir. Özellikle yüksek bel jeanlerle muhteşem bir vintage hava yakalaman mümkün. Konserin geç saatte başlaması ve havanın soğuma ihtimaline karşın, yanına gene Jean ceket ya da bomber ceket almayı sakın unutma.
  • Konserler, festivaller kadar geniş günlere yayılmasa da içindeki özgür ruhu ortaya çıkarmak için bohem bir stil deneyebilirsin. Çiçekli uzun yada kısa elbiseler altına kovboy çizmeleriyle çok şık görünebilirsin.
  • Eğer çiçek deseni asla bana göre değil diyorsan, o zaman geometrik desen veya puantiye de tercih edebilirsin. Özellikle beyaz üzerine siyah puantiye muhteşem bir tercih olabilir.

Kış konserlerinde ne giyinir?

Kış mevsiminde konsere gitme, yaz aylarındaki gibi olmuyor. Yazın ne kadar özgürsek, kışın da bir o kadar ağır ve kalın kıyafetlere mecburuz. Peki kış aylarındaki konser kıyafetleri nelerdir?

  • Ortam kapalı alan olacağı için muhtemelen sıcak olacaktır, dolayısıyla da kalın kıyafetlerin altına ince bir tişört veya bluz mutlaka giyin.
  • Skinny Jean üzerine bir oversize kazak ve bootie’lerleen çabuk kombini yapabilirsiniz.
  • Çiçek ve püsküller bu yıl gene karşımıza çıkıyor. Sen de trende katıl ve görünümüne hareket kat.
  • Triko elbiseler tek parça olması dolayısıyla şık görünmeni sağlar. Vücudunu saran zarif bir triko elbise kış konserlerinin havasına oldukça uygun olur.
  • Deri bir etek muhakkak gardırobunda olmalı. Onu giyeceğin en doğru zamansa gece gezmeleri ve konserler.
  • Gideceğin konser eğer bir jazz konseriyse, muhakkak şifon bir bluz ve yüksek bel koyu renk bir Jean giyinmelisin. Belinde de kontrast yaratacak ince bir kemer ve omuzuna takacağın küçük bir çantayla muhteşem görüneceksin. Makyajını hafif tutup, yalnız dudaklarını veya gözlerini ön plana çıkarabilirsin. Kısa topuklu ayakkabılarla da kombinini tamamladın mı jazzkonsepti için tamamsındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir